Oferty dla poszukujących organizacji goszczącej

PONIŻEJ INFORMACJE ARCHIWALNE - TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW UPŁYNĄŁ 28.03.2013

Prosimy o zapoznanie się z ofertą organizacji chcących gościć Asystentów Grundtviga. Jednocześnie informujemy, że poniższe oferty otrzymaliśmy od innych Narodowych Agencji lub bezpośrednio od zainteresowanych organizacji i że polska Narodowa Agencja nie weryfikuje informacji zawartych w zgłoszeniach.
Przypominamy również, iż wszystkie osoby zainteresowane ubieganiem się o dofinansowanie wyjazdu na asystenturę mogą znaleźć organizację goszczącą spoza oferty zawartej na naszej stronie.
Aby ułatwić Państwu ten proces, prosimy wypełnić formularz poszukiwania organizacji goszczącej i przesłać na adres e-mailowy podany w formularzu. Formularz zostanie przez nas przesłany do Narodowych Agencji programu Grundtvig w innych krajach.
Poza tym odsyłacze do różnych (narodowych) wyszukiwarek znajdują się również na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Polecamy również zapoznanie się z bazą EST (European Shared Treasure), która zawiera opisy Projektów Partnerskich Grundtviga i Projektów Wolontariatu Seniorów zrealizowanych w całej Europie począwszy od roku 2007. Baza zawiera również kontakty do organizacji realizujących ww. projekty, a możliwość wyszukiwania m.in. po kraju docelowym, typie organizacji czy tematyce projektu, stwarza szansę na znalezienie zagranicznej organizacji doświadczonej we współpracy z programem Grundtvig.


Zgłoszenia od organizacji, które poszukiwały asystentów w latach 2009-2013 zostały usunięte z niniejszej strony internetowej. Ostatni termin składania wniosków dla Asystentur Grundtviga upłynął w dn. 28.03.2013.

 

Switch style