Poszukiwanie partnerów

PONIŻEJ INFORMACJE ARCHIWALNE - TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW UPŁYNĄŁ 21.02.2013

Strona Komisji Europejskiej dotycząca możliwości poszukiwania partnerów do projektów: http://ec.europa.eu/education/grundtvig/partner_en.htm.
Na stronie znajdują się m. in. odnośniki do baz partnerów, które zostały stworzone przez niektóre Narodowe Agencje.
Uwaga: prawidłowy adres do wyszukiwarki litewskiej Narodowej Agencji to http://www.smpf.lt/lt/partners.

Polecamy także korzystanie z kompendiów projektów, które zawierają dane kontaktowe instytucji z całej Europy, doświadczonych w realizacji projektów.

Narodowa Agencja może przekazać informację o Państwa organizacji i proponowanym projekcie do wszystkich europejskch Narodowych Agencji lub do wybranej przez Państwa. Narodowe Agencje mogą następnie przekazać te informacje do organizacji w swoich krajach. W zakładce Do pobrania znajduje się odpowiedni formularz przygotowany przez polską Narodową Agencję, który należy wypełnić w języku angielskim, a następnie przesłać na adres michal.chodniewicz@frse.org.pl. Narodowa Agencja prześle wypełniony przez Państwa formularz do innych Narodowych Agencji. W razie wątpliwości zwrócimy się do Państwa o uzupełnienie informacji.

Instytucje zagraniczne poszukujące partnerów do projektów

Zgłoszenia od organizacji, które poszukiwały partnerów zostały usunięte z niniejszej strony internetowej. Ostatni termin składania wniosków dla Projektów Partnerskich Grundtviga upłynął w dn. 21.02.2013.

Switch style