Aktualności Grundtviga

20.03.2013
Potwierdzenie otrzymania wniosku - Projekty Partnerskie Grundtviga

W dniu 20 marca zostały wysłane drogą elektroniczną potwierdzenia otrzymania wniosku. Wiadomości zostały wysłane  na adresy mailowe osób kontaktowych podane we wnioskach o dofinansowanie. Prosimy o kontakt w przypadku, gdyby wiadomość do Państwa nie dotarła.

11.03.2013
21 marca - dzień otwarty programu Grundtvig

21 marca (czwartek) zapraszamy na indywidualne konsultacje osoby i instytucje planujące złożyć wnioski na:

  • Projekty Wolontariatu Seniorów
  • Asystentury Grundtviga
  • Kursy doskonalenia zawodowego kadry dla edukacji dorosłych
  • Wizyty i wymianę kadry dla edukacji dorosłych

Konsultacje będą się odbywały w godzinach 10-16 w siedzibie naszego biura (adres poniżej). Czas trwania pojedynczego spotkania - do 1 godziny.

11.03.2013
Najbliższy termin składania wniosków: 28 marca

28 marca upływa termin składania wniosków w dwóch akcjach:

  • Asystentury Grundtviga
  • Projekty Wolontariatu Seniorów

Zasady składania wniosków w tych akcjach opisane są w odpowiednich zakładkach akcyjnych.

W przypadku problemów i pytań związanych z wypełnianiem formularzy wniosków prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z pracownikiem Narodowej Agencji obsługującym daną akcję - nasze dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

22.02.2013
Konkurs dotacyjny "Seniorzy w akcji"

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłaszają ogólnopolski konkurs dotacyjny "Seniorzy w akcji". Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które chcą zrealizować projekt społeczny w oparciu o osobiste pasje. Celem konkursu jest wsparcie inicjatyw, w których aktywnie uczestniczą osoby starsze. Mile widziane są projekty wspierające aktywność starszych mężczyzn.

22.02.2013
Zapraszamy do wypełnienia ankiety badającej poziom satysfakcji ze współpracy z FRSE

Beneficjenci programów realizowanych przez FRSE, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Służy ona zbadaniu poziomu satysfakcji ze współpracy z naszą Fundacją. Niezależnie od tego czy otrzymali Państwo dofinansowanie, czy nie, pragniemy poznać Państwa opinie na temat dostępu do informacji o edukacyjnych programach Unii Europejskiej oraz jakości obsługi beneficjentów, dostępności informacji, terminowości, komunikatywności, kompetencji i zaangażowania naszych pracowników.

13.02.2013
Formularze wniosków na Projekty Wolontariatu Seniorów i Asystentury Grundtviga - już są!

Formularze wniosków znajdują się w zakładce Do pobrania. W obu akcjach obowiązuje wnioskowanie on-line poprzez System Dokumentów OnLine FRSE: http://online.frse.org.pl/. Instrukcje rejestracji w Systemie oraz przygotowania wniosku on-line znajdują się w zakładce Do pobrania (dla właściwej akcji programu).

08.02.2013
21 lutego - termin składania wniosków na Projekty Partnerskie i Warsztaty Grundtviga

Zasady składania wniosków w tych akcjach opisane są w odpowiednich zakładkach akcyjnych:

W przypadku problemów i pytań związanych z wypełnianiem formularzy wniosków prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z pracownikiem Narodowej Agencji obsługującym daną akcję - nasze dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

15.01.2013
Europejski Rok 2012: krok milowy w kierunku lepszych warunków dla aktywnego starzenia się w Polsce

Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej 2012 miał na celu podniesienie świadomości tego problemu oraz promowanie środków stwarzających większe i lepsze możliwości dla utrzymania aktywności i niezależności osób starszych. Jednym z założeń Europejskiego Roku było także przyczynienie się do budowania autentycznej, dwustronnej solidarności międzypokoleniowej.

10.01.2013
Dni otwarte programu Grundtvig 2013

Informujemy, że w 2013 roku Narodowa Agencja programu Grundtvig nie planuje organizacji spotkania informacyjno-promocyjnego, na którym zostałaby zaprezentowana cała oferta programu Grundtvig.

Switch style