Aktualności Grundtviga

03.01.2012
Spotkanie informacyjno-promocyjne

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-promocyjne programu Grundtvig które odbędzie się 24 stycznia 2012 roku w Warszawie, w godz. 10.30-16.30 w Sali A i B w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5.

Spotkanie poświęcone będzie ofercie programu na rok 2012, czyli siedmiu akcjom zdecentralizowanym obsługiwanym przez Narodową Agencję w Polsce. W akcjach tych do ubiegania się o dofinansowanie uprawnione są następujące organizacje:

23.12.2011
Ankieta dla beneficjentów oraz zainteresowanych programem Grundtvig

Uprzejmie prosimy beneficjentów programu Grundtvig oraz potencjalnych beneficjentów o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej programu Grundtviggłównie oceny pracy Zespołu Programu Grundtvig. Przekazanie informacji zwrotnej od Państwa pomoże nam doskonalić jakość naszej pracy i lepiej odnosić się do Państwa potrzeb. Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety do końca stycznia 2012 roku.

22.12.2011
Witamy na nowej stronie programu Grundtvig!

Mamy nadzieję, że nowa strona będzie bardziej przejrzysta i że wszystkim zainteresowanym łatwiej będzie znaleźć na niej potrzebne informacje.

Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, jeśli początkowo będą Państwo mieli problemy ze znalezieniem niektórych informacji. Każdego dnia będziemy dokładać starań, aby nasza nowa strona stawała się coraz lepsza.

Zespół Programu Grundtvig

 

22.12.2011
Dzień Otwarty Mobilności Grundtviga

11 stycznia 2012 zapraszamy na indywidualne spotkania z pracownikami zespołu programu Grundtvig, podczas których będziemy udzielać informacji na temat składania wniosków w I rundzie selekcyjnej akcji:

  • Kursy doskonalenia zawodowego kadry dla edukacji dorosłych (termin składania wniosków do 16.01.2012)
  • Wizyty i wymiana kadry dla edukacji dorosłych  (termin składania wniosków do 16.02.2012).

Zapraszamy w godzinach 10-16 (czas trwania pojedynczego spotkania do 30 minut).

20.12.2011
Nowa publikacja!

Publikacja, wydana w wersji polsko-angielskiej, składa się z trzech części. Pierwsza z nich zawiera podsumowanie 10 lat realizacji programu Grundtvig w Polsce. Druga poświęcona jest konkursowi „Pierwsza Liga Grundtviga” ogłoszonemu z okazji 10-lecia programu. Ostatnia, najobszerniejsza część, zawiera 20 wywiadów z wybranymi beneficjentami wszystkich akcji zdecentralizowanych programu Grundtvig.

20.12.2011
Europejska Konferencja Grundtviga nt. Wolontariatu Dorosłych

Wolontariat dorosłych był tematem konferencji zorganizowanej przez polską Narodową Agencję Programu Grundtvig. Konferencja odbyła się w Warszawie w dniach 23-26 listopada 2011 roku i zgromadziła ponad sto dwadzieścia osób z 32 krajów – przedstawicieli Komisji Europejskiej, Narodowych Agencji i beneficjentów programu Grundtvig. Podczas konferencji dyskutowano o wolontariacie osób dorosłych i o możliwościach uczenia się jakie on stwarza, a także o roli programu Grundtvig we wspieraniu i promowaniu takiego wolontariatu.

Switch style